• Kategorie
  • Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa AUREA 2x3m

Symbol: 5902340321744
Brak towaru
420.03
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-5 dni
Cena przesyłki 20
Kurier Gockowiak 20
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon
Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa AUREA 2x3m
WERSJA ZE WZMOCNIONYM STELAŻEM
 
 
 
Solidna i wytrzymała konstrukcja
Konstrukcja wykonana z obustronnie ocynkowanych stalowych profili 19 mm. Dzięki mocnym i grubym stalowym profilom tunel jest stabilny i wytrzymały. Konstrukcja została poddana procesowi cynkowania. Zapewnia to bezkorozyjne użytkowanie konstrukcji tunelu.
 
 
 
Zalety produktu:
Komfort pracy - dzięki swoim optymalnym wymiarom i wysokości 2 metrów pozwala na swobodne poruszanie się i wykonywanie prac.
Praktyczny i funkcjonalny - tunel posiada mnóstwo udogodnień, które ułatwiają korzystanie z niego, jak np. podwijane drzwi i okna na rzepy.
Stabilna konstrukcja - oparta na stalowych, obustronnie ocynkowanych grubych profilach zapewnia maksymalną wytrzymałość podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Plandeka wzmocniona wtopioną siatką PP chroni pokrycie tunelu przed rozerwaniem.
Bezpieczeństwo Twoich upraw - plandeka z folii PE o gramaturze 140 mg UV-4 zapewnia optymalne właściwości termoregulacyjne i odpowiednią przepustowość światła słonecznego stymulującą wzrost roślin.
Łatwy intuicyjny montaż - szybko i sprawnie złożysz szklarnię z pomocą podstawowych narzędzi. Wszystkie elementy montażowe znajdują się w zestawie.
Specyfikacja:
Kolor tunelu: zielony
Konstrukcja: stalowa, ocynkowana
Folia: PE 140g/m2 z filtrem UV
Ilość wejść: 1
Ilość okien: 6
Średnica rur 19 mm
Wymiary:
Rozmiar tunelu: 6m2
Wymiary tunelu (szer. x dł. x wys.): 200 cm x 300 cm x 200 cm
Wejście: 80 cm x 180 cm
 
Folia z Siatką PP
Dzięki siatce wtopionej w folię, powłoka tunelu jest odporna na rozerwania. Uszkodzenie folii nie powoduje jej dalszego rozrywania.
Okna z Moskitierami
Tunel wyposażony został w zamykane okna z moskitierą na bocznych ściankach. Okna pozwalają na przepływ powietrza oraz uzyskanie odpowiedniej wilgotności wewnątrz tunelu.
 
Grube Profile
Dzięki mocnym i grubym profilom, tunel jest stabilny i wytrzymały. Konstrukcja została poddana procesowi cynkowania. Zapewnia to bez korozyjne użytkowanie konstrukcji tunelu.
 
Wzmacniana Konstrukcja
Konstrukcja została wzmocniona przez dodatkowe profile, dzięki temu jest mocniejsza i stabilniejsza.
Kołnierz do Stabilizacji
Fartuch ziemny na bocznych brzegach folii należy obsypać ziemią lub obciążyć kamieniami. Tunel dzięki temu zyska dodatkową stabilność, a także będzie chroniony przed podwianiem folii.
 
Odciągi Naprężające
Tunel posiada dodatkowe odciągi, które pozwalają na lepsze naprężenie pokrycia tunelu.
 
Solidne Zamki Błyskawiczne
Rolowane drzwi tunelu otwierane są za pomocą solidnych zamków błyskawicznych. Umożliwi to szybkie otwierane i zamykanie tunelu.
 
 
 
* Kolory przedstawione na aukcji należy traktować poglądowo - mogą odbiegać od rzeczywistych ze względu na różne ustawienia monitorów oraz proces obróbki zdjęć.
* Uwaga! Rzeczywiste wymiary mogą się różnić od tych podanych w ofercie. Tolerancja błędów może wynosić +/- 5%.
Przesyłka X ilość Gockowiak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.