• Kategorie
  • Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa 3x8m

Symbol: TUNEL 3X8
Brak towaru
1016.73
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-5 dni
Cena przesyłki 20
Kurier Gockowiak 20
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon
Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa 3x8m  24m²
 
Tunel foliowy to idealne rozwiązanie na szybki wzrost plonów i ochronę przed złymi warunkami pogodowymi. Dzięki siatce wtopionej w folię, powłoka jest odporna na rozerwania. Uszkodzenie folii nie powoduje jej dalszego rozrywania. Tunel wyposażony został w zamykane okna z moskitierą na bocznych ściankach. Okna pozwalają na przepływ powietrza oraz uzyskanie odpowiedniej wilgotności wewnątrz. Dzięki mocnym i grubym profilom, konstrukcja jest stabilna i wytrzymała. Całość stelaża została poddana procesowi cynkowania, co zapewnia bezkorozyjne jego użytkowanie. Dodatkowe profile sprawiają, że tunel jest mocniejszy i stabilniejszy. Fartuch ziemny na bocznych brzegach folii można obsypać ziemią lub obciążyć kamieniami. Tunel dzięki temu zyska dodatkową stabilność, a także będzie chroniony przed podwianiem folii. Model posiada dodatkowe odciągi, które pozwalają na lepsze naprężenie pokrycia tunelu.Rolowane drzwi otwierane są za pomocą solidnych zamków błyskawicznych.
Najważniejsze cechy tunelu:
►KOMFORT PRACY - dzięki swoim optymalnym wymiarom i wysokości pozwala na swobodne poruszanie się i wykonywanie prac.
►PRAKTYCZNY I FUNKCJONALNY - tunel posiada mnóstwo udogodnień, które ułatwiają korzystanie z niego, jak np. podwijane drzwi i okna na rzepy.
►STABILNA KONSTRUKCJA - oparta na stalowych, obustronnie ocynkowanych grubych profilach zapewnia maksymalną wytrzymałość podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Plandeka wzmocniona wtopioną siatką PP chroni pokrycie tunelu przed rozerwaniem.
►BEZPIECZEŃSTWO TWOICH UPRAW - plandeka z folii PE o gramaturze 140 mg UV-4 zapewnia optymalne właściwości termoregulacyjne i odpowiednią przepustowość światła słonecznego stymulującą wzrost roślin.
►ŁATWY INTUICYJNY MONTAŻ - szybko i sprawnie złożysz szklarnię z pomocą podstawowych narzędzi. Wszystkie elementy montażowe znajdują się w zestawie.
Specyfikacja:
►Kolor tunelu: zielony
►Rozmiar tunelu: 24m²  
►Konstrukcja: stalowa, ocynkowana
►Folia: PE 140g/m2 z filtrem UV
►Ilość wejść: 2
►Ilość okien:10
►Średnica rur 25mm
►Grubość rur  0,7mm
 
Model o ulepszonej konstrukcji! W górnej części zastosowano trzy dodatkowe poprzeczki wzmacniające.
Wymiary:
►Wymiary tunelu (szer. x dł. x wys.): 300 cm x 800 cm x 200 cm
►Wejście: 125 cm x 180 cm
Folia wzmacniana gęstą siatką
►Dzięki siatce wtopionej w folię, powłoka tunelu jest odporna na rozerwania. Uszkodzenie folii nie powoduje jej dalszego rozrywania.
Okna zabezpieczone moskitierą
►Tunel wyposażony został w zamykane okna z moskitierą na bocznych ściankach. Okna pozwalają na przepływ powietrza oraz uzyskanie odpowiedniej wilgotności wewnątrz tunelu.
Mocna konstrukcja i  profile
►Dzięki mocnym i grubym profilom, tunel jest stabilny i wytrzymały. Konstrukcja została poddana procesowi cynkowania. Zapewnia to bez korozyjne użytkowanie konstrukcji tunelu.
Fartuch ziemny dla lepszej stabilizacji
►Fartuch ziemny na bocznych brzegach folii należy obsypać ziemią lub obciążyć kamieniami. Tunel dzięki temu zyska dodatkową stabilność, a także będzie chroniony przed podwianiem folii.
Odciągi naprężające i mocne zamki
►Tunel posiada dodatkowe odciągi, które pozwalają na lepsze naprężenie pokrycia tunelu.
 
 
Przesyłka X ilość Gockowiak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.