• Kategorie
  • Deep Aqua Pompa SWD-2500 l/h Uniwersalna Pompa Wody

Symbol: DASWD-2500

Deep Aqua Pompa SWD-2500. Uniwersalna Pompa Wody z Kontrolerem do Akwarium, Oczka Wodnego, Stawu.

328.90
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 2-5 dni
Cena przesyłki 14
Kurier DPD (AquaPlanet) 14
Kurier DPD (Hkarm) 14.99
Kurier UPS (Hanipol) 14.99
Kurier DPD (VIVA) 15
Kurier InPost (GiftWorld) 15
Kurier Ptak 15
Kurier Kinghoff 15
Kurier GLS (HandSfe) 15
Kurier Alizoo 15
Kurier TNT (Levenhuk) 15
Kurier Handbags 15
Kurier NIFE 15
Kurier InPost (DROPCOM) 15.5
Kurier Kringle 15.9
Kurier (VOOC) 16
InPost Kurier (Ikonka) 16
Kurier GLS (Office Support) 16
Kurier (BenBaby) 17
Kurier Hellux GLS 17
Kurier DPD (PrezentyHurt) 17.22
Kurier InPost (Chłopcy z Rancza) 18.49
Kurier GP 19.99
Kurier 20
Kurier FedEx (Happet) 20
Kurier GLS (Wings) 20
Kurier InPost Berlinger 20
Kurier Regnum 25
Kurier Alltosport 25
Kurier Platinet 25
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 223759460

Zostaw telefon

Deep Aqua Pompa SWD-2500

Uniwersalna Pompa Wody z Kontrolerem do Akwarium, Oczka Wodnego, Stawu

Niepozorna i niezawodna konstrukcja pompy, wysoka wydajność przy niedużym poborze prądu, pełna kontrola przepływu dzięki zewnętrznemu sterownikowi. Te i wiele więcej innych zalet posiada pompa Deep Aqua serii SWD, aby stać się jedną z najlepszych wyborów spośród pomp do akwarium i oczek wodnych. Solidne wykonanie (obudowa z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wirnik z odporną na korozję ceramiczną osią, długi kabel zasilający) pozwoli cieszyć się sprzętem przez długie lata.

Specyfikacja techniczna:

  • Moc: 7-23W
  • Wydajność: 750-2500l/h
  • Maksymalna wysokość podnoszenia słupa wody: 2,5m
  • Zasilanie/długość przewodu: DC24V / 2,5m
  • Wymiary (długość, szerokość, wysokość): 138mm x 71mm x 95mm
  • Kontroler na przewodzie zasilania.
  • Średnice króćców dołączonych w komplecie: 16mm
  • Możliwość pracy w zanurzeniu jak i na wężach (pompa grawitacyjna)

Najnowsza seria pomp SWD marki Deep Aqua to idealne połączenie wysokiej jakości wykonania z przystępną ceną. Cicha praca, duża wydajność oraz wysokość podnoszenia wody przy zoptymalizowanej, niskiej mocy, 6-stopniowe sterowanie przepływu wody dzięki dołączonemu kontrolerowi. Pompa może być wykorzystywana zarówno w akwarystyce słodkowodnej oraz morskiej (do cyrkulacji wody, napędzania filtrów zewnętrznych - sumpów, do podmian wody) jak i w instalacjach wodnych w ogrodzie - tworzenie kaskad, fontann i napędzania filtrów w oczkach wodnych i stawach.

Dołączone do pompy trzy rozmiary króćców wylotowych pozwolą na zastosowanie dowolnych, popularnych średnic węża: 16mm

Kontrola wydajności.
Dzięki dołączonemu, zewnętrznemu sterownikowi (instalowanemu na przewodzie zasilającym) do pompy użytkownik uzyskuje możliwość kontroli wydajności pompy. 6 stopni regulacji oraz specjalny tryb karmienia FEED to idealne rozwiązanie do przydomowych oczek wodnych z ozdobnymi rybami. Koniec dylematów związanych z odpowiednim doborem pompy do zasilania filtra, napędzania fontanny czy stworzenia strumyka - dzięki sterownikowi samodzielnie można dopasować przepływ uzyskując optymalny efekt. Dodatkowo wraz ze zmniejszeniem wydajności pompy następuje świetny skutek uboczny - zmniejszenie poboru mocy nawet o 70% i oszczędność w rachunkach za prąd:)
Kontroler jest prosty i bardzo intuicyjny w obsłudze - trzy przyciski sterujące (zwiększenie/zmniejszenie mocy oraz przycisk trybu karmienia FEED - symbol rybki na sterowniku) - obsługa nie sprawi problemów nawet dojrzalszym użytkownikom.

Oszczędność i wytrzymałość.
Silnik pompy został skonstruowany tak, by pracować wydajnie, cicho a przy tym nie pobierając dużo energii - jest to niezwykle ważne w czasach gdy musimy dbać o jak najmniejsze zużycie prądu. W porównaniu do konkurencyjnych pomp o zbliżonej wydajności pobór mocy w przypadku SWD jest niższy nawet o 50%!. Wykonany z wysokiej jakości materiału wirnik na osi ceramicznej przemieli zanieczyszczenia nawet do 5mm, takich jak drobny żwirek, resztki pokarmu czy pozostałe zanieczyszczenia denne. Pozwala on także na korzystanie z pompy w wodzie słonej, morskiej (również do tworzenia tzw. tężni solankowych). Dla bezpieczeństwa użytkownika pompa posiada elektroniczny czujnik zbyt niskiego poziomu wody oraz blokady wirnika - zasilanie zostanie odłączone a pompa nie podejmie pracy dopóki nie zostanie ponownie zatopiona lub wirnik - odblokowany.

Praca poza zbiornikiem.
Pompa może zostać zainstalowana również poza zbiornikiem - warunkiem koniecznym do prawidłowej pracy jest umieszczenie pompy poniżej poziomu tafli wody zbiornika i "zalania" jej przed podłączeniem do zasilania. Pompa grawitacyjnie zaciągnie wodę wężem i przepompuje na wysokość w zakresie podanym przez producenta. Dzięki temu rozwiązaniu pompę można wykorzystać do przepompowywania wody z jednego zbiornika do drugiego (np. przy podmianach wody, wypompowaniu wody np. z zalanej piwnicy).

Wszystkie produkty marki Deep Aqua z naszej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.