• Kategorie
  • Deep Aqua Pompa AEP-6000 l/h Uniwersalna Pompa Wody

Symbol: DAAEP-6000

Deep Aqua AEP-6000 Uniwersalna Pompa Wody z Kontrolerem do Akwarium, Oczka Wodnego, Stawu. Niezawodna konstrukcja, wysoka wydajność, niski pobór prądu, kontrola przepływu.

Brak towaru
447.69
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-5 dni
Cena przesyłki 21
Kurier 21
Kurier FedEx (Happet) 21
InPost Kurier (Ikonka) 21
Kurier InPost (Chłopcy z Rancza) 21
Kurier InPost (DROPCOM) 21
Kurier UPS (Hanipol) 21
Kurier Ptak 21
Kurier Kinghoff 21
Kurier GLS (HandSfe) 21
Kurier Alizoo 21
Kurier InPost Berlinger 21
Kurier TNT (Levenhuk) 21
Kurier GLS (Office Support) 21
Kurier Kringle 21
Kurier DPD (AquaPlanet) 21
Kurier Handbags 21
Kurier DPD (PrezentyHurt) 21
Kurier NIFE 21
Kurier GP 21
Kurier Hellux GLS 21
Kurier GLS (Wings) 25
Kurier Regnum 25
Kurier Alltosport 25
Kurier Platinet 25
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Deep Aqua AEP-6000

Uniwersalna Pompa Wody z Kontrolerem do Akwarium, Oczka Wodnego, Stawu

Niepozorna i niezawodna konstrukcja pompy, wysoka wydajność przy niedużym poborze prądu, pełna kontrola przepływu dzięki zewnętrznemu sterownikowi. Te i wiele więcej innych zalet posiada pompa Deep Aqua serii AEP, aby stać się jedną z najlepszych wyborów spośród pomp do akwarium i oczek wodnych. Solidne wykonanie (obudowa z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wirnik z odporną na korozję ceramiczną osią, długi kabel zasilający) pozwoli cieszyć się sprzętem przez długie lata.

Specyfikacja techniczna:

  • Moc: 55W
  • Wydajność: 6000l/h
  • Maksymalna wysokość podnoszenia słupa wody: 4,5m
  • Zasilanie/długość przewodu: 230V 50Hz/ 10,0m
  • Wymiary (długość, szerokość, wysokość): 220mm x 104mm x 130mm
  • Kontroler na przewodzie zasilania.
  • Średnice króćców dołączonych w komplecie: 20mm, 25mm, 32mm (3/4", 1", 1 1/4")

Najnowsza seria pomp AEP marki Deep Aqua to idealne połączenie wysokiej jakości wykonania z przystępną ceną. Cicha praca, duża wydajność oraz wysokość podnoszenia wody przy zoptymalizowanej, niskiej mocy, 6-stopniowe sterowanie przepływu wody dzięki dołączonemu kontrolerowi. Pompa może być wykorzystywana zarówno w akwarystyce słodkowodnej oraz morskiej (do cyrkulacji wody, napędzania filtrów zewnętrznych - sumpów, do podmian wody) jak i w instalacjach wodnych w ogrodzie - tworzenie kaskad, fontann i napędzania filtrów w oczkach wodnych i stawach.

Dołączone do pompy trzy rozmiary króćców wylotowych pozwolą na zastosowanie dowolnych, popularnych średnic węża: 20mm, 25mm, 32mm (3/4", 1", 1 1/4").

Kontrola wydajności.
Dzięki dołączonemu, zewnętrznemu sterownikowi (instalowanemu na przewodzie zasilającym) do pompy użytkownik uzyskuje możliwość kontroli wydajności pompy. 6 stopni regulacji oraz specjalny tryb karmienia FEED to idealne rozwiązanie do przydomowych oczek wodnych z ozdobnymi rybami. Koniec dylematów związanych z odpowiednim doborem pompy do zasilania filtra, napędzania fontanny czy stworzenia strumyka - dzięki sterownikowi samodzielnie można dopasować przepływ uzyskując optymalny efekt. Dodatkowo wraz ze zmniejszeniem wydajności pompy następuje świetny skutek uboczny - zmniejszenie poboru mocy i oszczędność w rachunkach za prąd:)
Kontroler jest prosty i bardzo intuicyjny w obsłudze - trzy przyciski sterujące (zwiększenie/zmniejszenie mocy oraz przycisk trybu karmienia FEED) - obsługa nie sprawi problemów nawet dojrzalszym użytkownikom.

Oszczędność i wytrzymałość.
Silnik pompy został skonstruowany tak, by pracować wydajnie, cicho a przy tym nie pobierając dużo energii - jest to niezwykle ważne w czasach gdy musimy dbać o jak najmniejsze zużycie prądu. W porównaniu do konkurencyjnych pomp o zbliżonej wydajności pobór mocy w przypadku AEP jest niższy nawet o 50%!. Wykonany z wysokiej jakości materiału wirnik na osi ceramicznej przemieli zanieczyszczenia nawet do 5mm, takich jak drobny żwirek, resztki pokarmu czy pozostałe zanieczyszczenia denne. Pozwala on także na korzystanie z pompy w wodzie słonej, morskiej (również do tworzenia tzw. tężni solankowych). Dla bezpieczeństwa użytkownika pompa posiada elektroniczny czujnik zbyt niskiego poziomu wody oraz blokady wirnika - zasilanie zostanie odłączone a pompa nie podejmie pracy dopóki nie zostanie ponownie zatopiona lub wirnik - odblokowany.

Wszystkie produkty marki Deep Aqua z naszej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.